Vyberte si nejvhodnější tarif

VYZKOUŠET ZDARMA

Emailing za bezkonkurenční ceny se 100% doručitelností

v češtině, pokročilými funkcemi, online podporou a nápovědou, která vás provede krok za krokem.
VYZKOUŠET ZDARMA

Doplňkové služby

Nevíte si rady s obsluhou systému? Chtěli byste připravit profesionální šablonu na míru? Potřebujete připravit e-mailové kampaně? S tím vším Vám dokážeme pomoct.

Aktivační balíček

Nastavíme Váš účet, nastavíme (ověříme) Vaši doménu. Vysvětlíme Vám základní orientaci v systému.

ZDARMA

E-mailová šablona

Připravíme Vám e-mailovou šablonu na míru dle Vašich požadavků. Bude stačit, že nám předložíte veškeré podklady a responsivní šablona, která bude dělaná přímo pro Vás, bude na světě. Můžete se těšit na jedinečný koncept.

od 2 250 Kč

Grafické práce

Dle Vašich požadavků Vám na míru vytvoříme grafický návrh. Chcete originální gif z Vašeho loga? Chcete navrhnout e-mailovou šablonu? Neváhejte nás kontaktovat.

690 Kč za hodinu

Formulář s kontakty

Na základě Vašich podkladů Vám připravíme Formulář určený pro sběr kontaktů. Ušetříte tím jak čas, tak i práci s přizpůsobením formuláře. Připravíme pro Vás moderní formulář, který bude dělán na míru Vašim požadavkům tak, aby byl uživatelsky přívětivý a responsivní pro všechna zařízení.

od 900 Kč

Školení v systému

Proškolíme Vás systémem, ukážeme Vám veškeré nástroje, které se v našem systému nachází a projdeme je společně bod po bodu. Délku a obsah školení přizpůsobíme Vašim možnostem a potřebám.

450 Kč za hodinu

Copywriting

Potřebujete atraktivní text pro Vaše odběratele? Svěřte Vaše myšlenky do rukou odborníka a tvořte tak články, které budou mít Vaši adresáti chuť číst.

690 Kč za hodinu