Umělá inteligence nově v ngemailing.cz, pokud tedy chcete vyzkoušet asistenta ngemailing.cz, dokáže vám poradit s textací nebo vám může pomoci s tvorbou jednoduché HTML šablony pro váš newsletter.

Témata (topics)

S asistentem můžete komunikovat v češtině, stačí rozkliknout bublinu v pravém dolním rohu obrazovky, kterou uvidíte po přihlášení do ngemailing.cz. V menu vybrat “New Conversation” a můžete začít psát, pokud tedy máte obecné požadavky. V případě, že potřebujete radu ohledně email marketingu, zvolte si nejprve toto téma, odpovědi k tématu tak budou přesnější. 

Umělá inteligence pro předmět emailu

Tvorba předmětu a preheaderu

Potřebujete pomoct s inspirací pro zajímavý předmět vaší kampaně? Umělá inteligence může být super pomocníkem. Nedoporučujeme však předmět bez kontroly a dalších úprav ihned použít. Můžete se však snadno inspirovat a předmět doladit stylisticky a obsahově dle vašich požadavků. 

Líbí se vám některá z variant a přemýšlíte nad preheaderem? Opět stačí napsat požadavek a umělá inteligence vám pomůže připravit zajímavý preheader k již vytvořenému předmětu.

Umělá inteligence vám pomůže s poutavým předmětem emailu
Preheader od umělé inteligence

Tvorba HTML šablony

Asistenta můžete vyzkoušet také pro tvorbou velmi jednoduché šablony pro váš newsletter. Napište základní požadavky, které by měla vaše šablona obsahovat a následně vám bude vygenerováno několik části HTML kódu, vždy po dokončení nějaké z částí stačí napsat “Pokračuj” a asistent vytvoří další část kódu. Po vytvoření celého kódu stačí jednotlivé části zkopírovat do ngemailing.cz a vložit obrázky, odkazy, vlastní text atd.

Pro vložení kódu vyberte v menu “Šablony emailů” a položku “Šablony”. Klikněte v pravém horním rohu na “Nový”. V editoru rozklikněte v nástrojích první variantu “Zdroj” a vložte kód.

Zobrazí se vám vygenerovaná šablona, do které vložíte vlastní obrázky, odkazy a texty. Opět upozorňujeme, že využití některého z externích editorů, například stripo.email, na který máme zpracovaný návod od tvorby šablony až po její import do ngemailing.cz, je osvědčenou a fungující variantou. Pokud se tedy rozhodnete vyzkoušet asistenta, vše nejprve řádně otestujte. 

Zadání

Tvorba emailových šablon

Výsledek v ngemailing.cz

HTML šablona emailu

Výstup

Emailová šablonu - umělá inteligence

Využití asistenta ngemailing.cz

Využití umělé inteligence může být v některých případech v emailingu usnadněním a urychlením při tvorbě kampaní. Tuto možnost můžete vyzkoušet a třeba zjistíte, že pro vás může být užitečná. My doporučujeme umělou inteligenci pro inspiraci a pomoc s vymýšlením předmětů, preheaderů nebo dalších textů, protože vám může ušetřit spoustu času. Na umělou inteligenci se však nelze spoléhat, při správném způsobu použití ale může být dobrým pomocníkem.